Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2016 14:32
Testy Battlefield 1 przyciągnęły więcej graczy niż jednocześnie bety Destiny i Tom Clancy's The Division
619V

Testy Battlefield 1 przyciągnęły więcej graczy niż jednocześnie bety Destiny i Tom Clancy's The Division

DICE nie może narzekać na brak zainteresowania Battlefield 1. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w testach wzięło udział ponad 13 mln graczy, ale ta liczba robi dopiero wrażenie, gdy skonfrontujemy ją z innymi betami. 

Wczoraj miałem okazję przedstawić dokładne liczby z testów Battlefield 1 – z ciekawości spojrzałem w komentarze i zauważyłem, że produkcja DICE zrobiła na Was naprawdę dobre wrażenie. Dejw pomimo nawału pracy zdołał ogarnąć 49 poziom, a nie możemy zapomnieć, że przecież graliśmy tylko na jednej lokacji.  

DICE potwierdziło, że w zabawie wzięło udział dokładnie 13,2 mln graczy i ten wynik prezentuje się naprawdę fenomenalnie. Popatrzcie na rezultaty testów ostatnio wydanych produkcji:

Łącząc zainteresowanie Destiny, Tom Clancy's The Division oraz Battleborn i tak nie uzyskujemy wyniku Battlefield 1. Szwedzi wstrzelili się w idealny moment ze swoją produkcją oraz testami, a to skromny wycinek całej pozycji. W tytule pojawi się znacznie więcej lokacji, trybów rozgrywki oraz pełnoprawna kampania.

Czekacie? ;)

Tagi: battlefield 1 beta DICE Electronic Arts

Nie przegap