SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2016 16:29
Battlezone otrzyma czteroosobową kooperację. Poznajcie wszystkie informacje o grze
360V

Battlezone otrzyma czteroosobową kooperację. Poznajcie wszystkie informacje o grze

Sony nie zamierza zmarnować okazji i firma wciąż przedstawia tytuły, które zadebiutują na rynku wraz z PlayStation VR. Dzisiaj możemy poznać wszystkie niezbędne informacje o Battlezone, czyli naprawdę obiecującej produkcji od brytyjskiego Rebellionu.

Wszystkie aktualnie dostępne opinie o Battlezone zapowiadają jedną z najciekawszych produkcji na premierę PlayStation VR. Ekipa znana z przygotowywania serii Sniper Elite przeniosła znane czołgi w nowe realia i każdy mecz to podobno ekscytujące starcie.

Studio ujawniło dzisiaj, że w projekcie otrzymany możliwość zagrania w czteroosobowej kooperacji. Będzie to oczywiście miła odmiana od typowej walki z kolejnymi przeciwnikami. Studio przygotowało pełnoprawną historię, w której będziemy współpracować z kumplami. Naszym zadaniem będzie głównie eksterminacja rywali, ale taka zabawa może odnieść spory sukces.

W grze otrzymamy możliwość pełnego dostosowania maszyn – będziemy wybierać bronie, kupować specjalne modyfikacje i dbać o pancerz pojazdu. Autorzy zajęli się przygotowaniem pojedynków w taki sposób, by gracze mogli dowolnie tworzyć skomplikowane taktyki.

Poniższy zwiastun przedstawia najważniejsze informacje o grze.

Tagi: battlezone gameplay rebellion trailer zwiastun