SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2016 13:27
Koreańczycy twierdzą, że nadciąga Red Dead Redemption Remastered
2639V

Koreańczycy twierdzą, że nadciąga Red Dead Redemption Remastered

Ile dalibyście za dobrze wysmażone mięsko z Red Dead Redemption? Plotki o odświeżeniu tej wyśmienitej produkcji pojawiają się od wielu miesięcy, ale Koreańczycy atakują szczegółami. 

Red Dead Redemption[/gr]a to jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji, która charakteryzuje się ciekawą opowieścią, wyśmienitym klimatem i sporym światem. Rockstar podobno od dawna pracuje nad tajnym projektem w uniwersum Red Dead i według Koreańczyków będzie to remaster.

Red Dead Redemption Remastered ma zostać zaprezentowany w tym tygodniu, a dokładnie 7 września. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że gra będzie kolejną z niespodzianek szykowanych przez Sony na PlayStation Meeting. Dziennikarze koreańskiego Game Focus twierdzą, że powstaje już azjatycka lokalizacja i tytuł ma trafić na PlayStation 4, Xboksy One oraz komputery osobiste w połowie 2017 roku.

Trudno oczywiście wyrokować, czy jest to prawda. Dodam tylko, że nasze źródła już kilka miesięcy temu informowały o pracach nad grą z [gra]Red Dead Redemption w tytule. Pozycja miała zostać zapowiedziana na E3 – też na konferencji Sony – ale z powodu wydarzeń z Orlando Sony miało zrezygnować z prezentacji.

Na więcej szczegółów musimy oczywiście zaczekać, ale zagralibyście w Red Dead Redemption Remastered?

Źródło: http://www.justpushstart.com/2016/09/rumor-red-dead-redemption-remastered-coming-ps4xbox-onepc/

Tagi: red dead redemption red dead redemption remastered