SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.09.2016 16:25
Pierwsze fabularne DLC do Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutuje we wrześniu
876V

Pierwsze fabularne DLC do Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutuje we wrześniu

Eidos Montreal opublikowało najnowszą opowieść Adama Jensena w sierpniu, a już we wrześniu na rynku zadebiutuje pierwsze, fabularne rozszerzenie do Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Twórcy nie tracą czasu.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości trafił na półki sklepowe 23 sierpnia, a dokładnie 23 września wskoczy na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste Deus Ex: Rozłam Ludzkości System Rift. Jest to pierwszy z dwóch fabularnych dodatków, który trafi do produkcji.

Autorzy tym razem przedstawią opowieść, w której Adam Jensen i Frank Pritchard (były znajomy z Sarif Industries) wspólnymi siłami starają się odnaleźć informacje na temat Santeau Group. Dotychczas nie otrzymaliśmy wielu informacji, czy też materiał wideo, ale pewnie w przeciągu najbliższych kilku dni wpadniemy na stosowną prezentację.

Rozszerzenie zostało wycenione na około 49 zł, jeśli jednak posiadacie Przepustkę Sezonową, to DLC otrzymacie za darmo. Pakiet zawiera również drugi dodatek – A Criminal Past – który zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.  

W galerii znajdziecie okładkę Deus Ex: Rozłam Ludzkości System Rift.

Źródło: Twitter.com

Tagi: