SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.09.2016 09:00
Infinite Warfare ma odmienić markę Call of Duty
766V

Infinite Warfare ma odmienić markę Call of Duty

Jak wiemy tegoroczna odsłona popularnego Call of Duty jest dziełem naprawdę wyjątkowym. Nie dość, że zabiera nas po raz pierwszy w kosmos, to w dodatku musi walczyć z niezwykle zaciętą krytyką. 

Ale mimo wszystko twórcy się nie poddają i chętnie wypowiadają się o swojej grze tak, aby zachęcić nas do jej zakupu. Czym tym razem kuszą nas deweloperzy? 

W wywiadzie dla Polygonu, odpowiedzialni za fabułę Taylor Kurosaki i Brian Bloom starali się opisać swoją wizję na wykorzystanie kosmicznego settingu CoD-a. Ich zdaniem będzie to niepowtarzalna okazja, aby ukazać wojnę w zupełnie nowy, niesamowity sposób, gdzie zamiast durnego strzelania i zabijania będziemy się musieli nieco zastanowić. 

Pan Bloom stwierdził, że "to nie będzie historia o podwójnych, czy nawet potrójnych agentach, nie o skomplikowanych powiązaniach, a o trudzie podejmowania właściwych wyborów". Jakich? Tego nie wiemy, ale możemy się spodziewać miłej odmiany w serii. 

W dodatku Kurosaki powiedział, że kosmiczny brak grawitacji i możliwości oddychania bez kombinezonu też da się fajnie wykorzystać do opowiedzenia ciekawej fabuły. Innymi słowy Infinite Warfare może wnieść do Call of Duty wielkie zmiany, jeśli tylko twórcy dobrze przemyślą, co chcą z tym zrobić.

Tagi: Activision call of duty Call of Duty: Infinite Warfare Infinity Ward