Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2016 20:40
RIGS: Mechanized Combat League otrzyma kampanię. Twórcy przedstawiają nowy materiał z gry
418V

RIGS: Mechanized Combat League otrzyma kampanię. Twórcy przedstawiają nowy materiał z gry

Jedną z najciekawszych propozycji dla przyszłych posiadaczy PlayStation VR jest bez wątpienia RIGS: Mechanized Combat League. Dotychczas autorzy mówili wyłącznie o sieciowych zmaganiach, ale studio stworzyło również kampanię, która została przedstawiona na nowym materiale. 

Wszystkie dotychczasowe materiały z RIGS: Mechanized Combat League prezentowały sieciowe zmagania dwóch trzyosobowych drużyn. Autorzy jednak pomyśleli również o singlistach, dla których przygotowano pełnowymiarową karierę.

Zmagania offline opierają się na rywalizacji 1 vs. 1 oraz 3 vs. 3 – w tym drugim przypadku do naszego zespołu dołączą zawodnicy sterowani przez sztuczną inteligencję. W takiej zabawie dołączymy do lig, będziemy rywalizować z innymi drużynami, zdobywać sławę, gotówkę i następnie dostęp do nowych robotów. W grze znajdą się 24 unikalne maszyny i każdy pojazd oferuje inny styl rozgrywki – deweloperzy skupili się na przygotowaniu różnorodnych mechów.  

Dzisiaj możemy spojrzeć na krótki materiał, na którym przedstawiciele Guerrilla Cambridge opowiadają o nowościach oraz pozwalają nam spojrzeć na nowe fragmenty z rozgrywki. 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/08/31/new-rigs-mechanized-combat-league-trailer-shows-off-single-player-career-mode/

Tagi: dziennik dewelopera guerilla cambridge rigs: mechanized combat league zwiastun