Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2016 15:51
The Bunker to psychologiczny horror live-action. W grze występują znani aktorzy
1726V

The Bunker to psychologiczny horror live-action. W grze występują znani aktorzy

Deweloperzy nie często decydują się na gry przygotowane w całości ze scen z prawdziwymi aktorami i właśnie z tego powodu warto zainteresować się The Bunker. Produkcja właśnie została zapowiedziana i pierwszy zwiastun intryguje. To może być ciekawy psychologiczny horror. 

The Bunker to psychologiczny horror przygotowany przez studio Wales Interactive. Deweloperzy z Wielkiej Brytanii zdecydowali się stworzyć całą grę z udziałem prawdziwych aktorów i przedstawić mrożącą krew w żyłach opowieść.

Głównym bohaterem tytułu został John, chłopiec, który urodził się w tajnym, rządowym bunkrze 3 lipca 1986 roku. Dokładnie w tym dniu spadła na bomba atomowa, przez którą po 30 latach zmarli wszyscy jego przyjaciele. Protagonista nie zamierza się załamywać, każdego dnia trzyma się rutyny i żyje według wcześniej ustalonych zasad. Codzienność zostaje zachwiana w momencie włączenia alarmu, który wszystko komplikuje.

Gra została przygotowana w prawdziwym bunkrze jądrowym, który znajduje się w angielskim Essex, a w opowieści wystąpili znani aktorzy – miedzy innymi Adam Brown (The Hobbit), Sarah Greene (Penny Dreadful, Assassins Creed 3), Grahame Fox (Game of Thrones) oraz Jerome St. John Blake (Star Wars).

Czujecie się zaintrygowani? To zapoznajcie się z opublikowanymi materiałami. Gra jeszcze we wrześniu zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: the bunker Wales Interactive zapowiedź