Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2016 16:30
Hitman trafi do pudełka w styczniu. Twórcy potwierdzili datę premiery i przygotowanie steelbooka
625V

Hitman trafi do pudełka w styczniu. Twórcy potwierdzili datę premiery i przygotowanie steelbooka

IO Interactive zdecydowało się podzielić najnowszą opowieść Agenta 47 na odcinki i nie wszystkim graczom spodobała się ta decyzja. Dla fanów pudełek studio przygotowuje wydanie na płycie i dzisiaj poznaliśmy datę premiery oraz szczegóły edycji. Klienci zgarną ładne metalowe pudełko.  

Nadal nie poznaliśmy wszystkich fragmentów z Hitman (2016). Studio rozwija swoją produkcję, przygotowuje kolejne miejscówki, ale najwidoczniej cały pierwszy sezon zostanie zamknięty do 31 stycznia 2017 roku. Właśnie na ten dzień została wyznaczona data premiery pudełkowego wydania, a na płycie znajdzie się cała zawartość pierwszej kampanii.

Klienci zgarną grę na początku roku steelbook, 3 dodatkowe misje, soundtrack, ubrania dla głównego bohatera oraz materiał z prac nad pozycją. Zainteresowani muszą przygotować 239 zł (PlayStation 4, Xbox One) lub 199  zł (PC). 

W Polsce pudełko zadebiutuje dzięki wydawnictwu Cenega pod nazwą "HITMAN: Kompletny pierwszy sezon". Zapowiedź skomentował Hannes Seifert, szef studia IO Interactive:

 

„Wersja pudełkowa zawiera w sobie wszystko, czego się nauczyliśmy, dopracowaliśmy i zaktualizowaliśmy w trakcie 10-miesięcznego sezonu. To bezpośredni wynik nieustannego wkładu, procesu tworzenia i uwag od naszych fanów. Dla fanów, którzy wolą pudełkowe wydania, przygotowaliśmy wysokiej jakości steelbook. Dołączyliśmy również dodatkową zawartość do pobrania, która będzie udostępniona 31 stycznia i dostępna dla każdego, kto posiada tę piękną edycję fizyczną, a także cyfrową wersję „Full Experience” bądź też ulepszoną wersję cyfrową”.

Warto jednak wspomnieć o planach deweloperów. Na początku miesiąca studio potwierdziło chęć przygotowania trzech sezonów. Są to oczywiście tylko i wyłącznie plany, ale autorzy podobno nie narzekają na zainteresowanie i chcą właśnie w taki sposób kreować kolejne przygody Agenta 47.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/hitman_episode_4_bangkok/news/hitman_releases_on_disc_january_31_2017.html

Tagi: hitman (2016) IO Interactive Square Enix