Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2016 19:28
Walka z zombiakami w Call of Duty: Black Ops III Salvation. Nadciąga pokaz z Call of Duty: Infinite Warfare
504V

Walka z zombiakami w Call of Duty: Black Ops III Salvation. Nadciąga pokaz z Call of Duty: Infinite Warfare

Do premiery Call of Duty: Infinite Warfare pozostało jeszcze sporo czasu, ale aktualnie gra musi zmierzyć się z falą negatywnych komentarzy, które pojawiły się w Sieci po publikacji pierwszych materiałów. Twórcy muszą przekonać graczy do swojej pozycji i zespół już w tym tygodniu zawalczy o serca fanów strzelanek. Na deser otrzymaliśmy zwiastun Call of Duty: Black Ops III Salvation

Call of Duty: Infinite Warfare zostało zapowiedziane w dość nietypowych okolicznościach. Gracze z całego świata wyczekiwali na powrót do przeszłości, ale deweloperzy popłynęli w daleką przyszłość. Ta decyzja nie spodobała się fanom uniwersum, którzy w swoim czasie dość jednoznacznie wyrażali swoją opinię na temat produkcji.

Studio ma jednak szansę na rehabilitację. W piątek rozpocznie się wielka impreza Call of Duty, na której zostanie zaprezentowany tryb sieciowy – jeśli autorzy przedstawią sensowne rozwiązania, ciekawe tryby, a podczas zmagań poczujemy niezbędny powiew świeżości, to gra może okazać się pozytywną niespodzianką. Prezentacja trybu została zaplanowana na godzinę 19:00.

Na deser otrzymaliśmy dzisiaj zwiastun trybu z zombiakami z Call of Duty: Black Ops III Salvation. Jest to ostatnie rozszerzenie do wielkiej pozycji Treyarch. Deweloperzy w bardzo ciekawy sposób kończą wielką opowieść. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III Call of Duty: Infinite Warfare trailer zwiastun