Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2016 20:29
Capcom chwali się odświeżonymi trupami. Firma przedstawiła zwiastun Resident Evil 4, 5 i 6
892V

Capcom chwali się odświeżonymi trupami. Firma przedstawiła zwiastun Resident Evil 4, 5 i 6

Kilka miesięcy temu Capcom zapowiedział przeniesienie trzech odsłon serii Resident Evil z poprzedniej na aktualną generację i dzisiaj na rynku debiutuje ostatnia produkcja. Z tej okazji możemy spojrzeć na zwiastun, który ma zachęcić graczy do odgrzewanych zombie.  

Wielu graczy wyczekuje na Resident Evil VII i Resident Evil 2 Remake, ale na dobry początek Capcom wprowadził na ósmą generację czwórkę, piątkę oraz szóstkę. Twórcy w tym przypadku nie zajęli się pełnym odświeżeniem każdego piksela, a po prostu podbito rozdzielczość i zaoferowano zabawę kolejnym graczom.

Czy warto zainteresować się takimi kotletami? Wszystko zależy od Waszego zainteresowania uniwersum. Ja grałem we wspomniane pozycje jeszcze na poprzedniej generacji i jedynie Resident Evil 4 może mnie zachęcić do ponownego chwycenia za kontroler. Pozostałe tytuły są w moim odczuciu średnimi shooterami, które nigdy nie powinny zadebiutować pod nazwą „Resident Evil”.

Mam jednak nadzieję, że w przypadku przyszłorocznych premier będziemy mogli mówić o prawdziwym powrocie do przerażających opowieści. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom resident evil resident evil 4 hd resident evil 5 resident evil 6 zwiastun