Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2016 17:33
Forza Horizon 3 wypróbujemy przed premierą. GAME zdradził datę opublikowania dema
852V

Forza Horizon 3 wypróbujemy przed premierą. GAME zdradził datę opublikowania dema

Najnowsza pozycja PlayGround Games zapowiada się na smaczny kąsek dla wszystkich miłośników czterech kółek i wiele na to wskazuje, że jeszcze przed premierą sprawdzimy produkcję. Autorzy wrzucą na Xbox Live wersję demonstracyjną. 

PlayGround Games systematycznie rozwija serię Forza Horizon. Autorzy na każdym kolejnym festiwalu wrzucają graczy do większych światów, oferują więcej samochodów i dopracowują system jazdy. Tytuł rośnie i prawdopodobnie kolejny raz przed premierą otrzymamy kawałek kodu, który skłoni niezdecydowanych do sięgnięcia po produkcję.

W brytyjskim sklepie GAME pojawiły się standy z produkcją, które posiadają dopisek „darmowe demo zostanie udostępnione 12 września”. Autorzy jeszcze nie potwierdzili tej wiadomości, ale nie jest to akurat wielkie zaskoczenie.

Gracze mogą szykować się na piękne samochody oraz kilka wydarzeń. Ostrzegam tylko, że w tym przypadku mały fragmencik potrafi mocno uzależnić – miałem okazję zagrać w tytuł na tegorocznym gamescomie i nie mogę się doczekać premiery. Będzie moc! 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/rumor-free-forza-horizon-3-demo-release-date-revealed/

Tagi: demo forza horizon 3 playground games plotka