Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2016 17:38
Wtajemniczeni grają wcześniej. Poznaliśmy kolejne szczegóły bety Battlefield 1
2922V

Wtajemniczeni grają wcześniej. Poznaliśmy kolejne szczegóły bety Battlefield 1

Od dzisiaj testujemy Titanfall 2, ale nie możemy zapomnieć o nadciągającej becie Battlefield 1. DICE szykuje dla graczy sporo atrakcji, a „Wtajemniczeni” rozpoczną zmagania przed resztą graczy.  

DICE potwierdziło początek bety Battlefield 1 – wydarzenie rozpocznie się 31 sierpnia. Nie otrzymaliśmy dotychczas oficjalnej informacji dotyczącej zakończenia zabawy, ale serwis Zig.cz dostał podobno szczegóły, według których testy będą trwać do 8 września.

W sumie mogę w to uwierzyć, ponieważ zazwyczaj podobne eventy trwają maksymalnie ponad tydzień. Warto jednak zwrócić uwagę, że z łatwością wydłużycie zabawę. Wystarczy zapisać się do „Wtajemniczonych” (Battlefield Insiders) – EA postanowiło zaprosić ekipę do swojej zabawy 24 godziny wcześniej. Ta wiadomość została potwierdzona przez deweloperów.

Podczas testów sprawdzimy trwa tryby – Conquest i Rush – wraz z lokacją Sinai Desert, która była prezentowana na gamescomie. Moim zdaniem to naprawdę dobrze skrojona miejscówka, na której nie trudno zabawić się z rywalami i wykorzystać wszystkie mocne strony żołnierzy.

Battlefield 1 zadebiutuje w Polsce 21 października.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/battlefield_1/news/rumour_battlefield_1_beta_runs_august_31-september_8.html

Tagi: battlefield 1 beta DICE Electronic Arts