Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2016 14:18
Butcher nie boi się krwi i miażdży przeciwników. Zobaczcie zwiastun
1297V

Butcher nie boi się krwi i miażdży przeciwników. Zobaczcie zwiastun

Wczoraj na portalu opublikowaliśmy dla wielu z Was zaskakującą wiadomość – Butcher postanowił zrezygnować z funkcji naczelnego PSX Extreme, a jego miejsce zajął Roger. Teraz możemy w spokoju uchylić rąbka kolejnej tajemnicy i powiedzieć, co tak naprawdę robi teraz nasz były rednecz. 

Wstęp to oczywiście żart. Grzegorz nie stworzył swojej gry, w której będzie mordował napotkanych ludzi, ale… Produkcja naprawdę powstaje. Butcher to pozycja polskiego studia Transhuman Design – założycielem zespołu jest Michał Marcinowski, czyli twórca Soldata. Tytuł jest dynamicznym shooterem 2D, który według deweloperów jest hołdem dla klasycznych gier, takich jak Doom oraz Quake.

W opowieści gracze wcielą się w cyborga, który ma tylko jeden cel – wybić wszystkich ludzi. Właśnie z tego powodu w przygodzie nie zabraknie mrocznych scen przepełnionych brutalnością. Studio zajęło się stworzeniem różnorodnych miejscówek oraz wielu przeciwników – oba elementy ubarwiają bieganie za kolejnymi ofiarami.

Butcher jeszcze w tym roku zadebiutuje na komputerach osobistych. Projekt wylądował już na Steam, więc możemy mieć pewność, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy grube konkrety dotyczące premiery. Ja liczę, że autorzy wrzucą cybernetycznego zabójcę na konsole. 

Źródło: http://store.steampowered.com/app/474210

Tagi: butcher Transhuman Design