Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2016 13:00
Ubisoft opóźnia premierę płatnych DLC do Tom Clancy's The Division. Firma zamierza poprawić grę
674V

Ubisoft opóźnia premierę płatnych DLC do Tom Clancy's The Division. Firma zamierza poprawić grę

Tom Clancy's The Division otrzymało Przepustkę Sezonową, która składa się z trzech rozszerzeń, ale aktualnie na rynku zadebiutowała tylko pierwsza paczka. Francuzi nie zamierzają się jednak spieszyć, ponieważ wolą na początku poprawić podstawową wersję produkcji. 

Jeśli nadal wyczekujecie na kolejne rozszerzenie do Tom Clancy's The Division, to musicie uzbroić się w sporo cierpliwości. Deweloperzy potwierdzili, że zamierzają na początku naprawić podstawkę, by móc w spokoju przygotowywać dodatkowe treści.

W październiku na wszystkich platformach zadebiutuje duże rozszerzenie, które zajmie się usprawnieniem gry solo, balansem Strefy Cieni, a jednocześnie usprawni zdobywane przez graczy przedmioty.

Właśnie z tego powodu dwa nadciągające DLC zostaną opóźnione – rozszerzenia miały trafić na rynek latem i zimą 2016 roku, a według aktualnej rozpiski „Survival” wskoczy pod koniec roku, zaś „Last Stand” dopiero na początku przyszłego.

Deweloperzy ujawnili również sporo listę zmian, które zamierzają wprowadzić na serwery w najbliższym czasie – obok wspomnianych wyżej elementów, studio chce również zadbać o poziom przeciwników, czas zabijania oraz oczywiście zajmie się szeroko pojętym balansem. Twórcy chcą mieć pewność, że zmagania PVP, bronie oraz sety będą prezentować odpowiednią jakość.

W sumie jest to naprawdę dobra decyzja, ponieważ widać, że autorom zależy na opinii społeczności.  

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/tom_clancys_the_division/news/the_division_dlc_delayed_as_ubisoft_focuses_on_fixing_core_game.html

Tagi: dlc przepustka sezonowa season pass tom clancy's the division Ubisoft