Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2016 17:53
Forza Motorsport 6 za darmo. Turn 10 zaprasza na weekendową promocję
1204V

Forza Motorsport 6 za darmo. Turn 10 zaprasza na weekendową promocję

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować ostatniego dzieła studia Turn 10, to ściągajcie pliki i zapinajcie pasy. Forza Motorsport 6 jest dostępna za darmo przez najbliższy weekend, a promocja jest już aktywna.

Kilka godzin temu piersi gracze informowali o nietypowej sytuacji na Xbox Live – Forza Motorsport 6 można pobrać za darmo. Deweloperzy po chwili potwierdzili, że produkcja wskoczyła do weekendowej promocji, dzięki której każdy subskrybent Xbox Live Gold może sprawdzić tytuł.

W tej ofercie pojawił się już Sunset Overdrive, Halo 5: Guardians oraz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, a przyjemności z dziełem Turn 10 Studios zakończą się w najbliższy poniedziałek. W tym czasie sprawdzicie projekt z każdej możliwej strony i wyrobicie sobie zdanie, czy warto inwestować w pozycję.

Zainteresowanych odsyłam na Xbox Live – gra powinna znaleźć się w Waszej zakładce „Gotowe do zainstalowania”, a jeśli tam nie znajdziecie szybkich samochodów, to wskakujcie do sklepu Microsoftu.

Dla mnie ta wiadomość to świetna okazja do włączenia poniższego zwiastuna. W swoim czasie systematycznie katowałem ten trailer, bo autorzy przygotowali naprawdę dobrze skomponowany materiał.

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/forza_motorsport_6/news/forza_motorsport_6_is_free_to_play_this_weekend.html

Tagi: forza motorsport 6 turn 10 za darmo