Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2016 19:25
Evolve otrzymało nowy tryb. Kooperacja ma znacząco rozbudować grę
645V

Evolve otrzymało nowy tryb. Kooperacja ma znacząco rozbudować grę

Rywalizacja czterech łowców z wielkimi bestiami wciąż trwa. Deweloperzy z Turtle Rock Studios wciąż rozwijają produkcję i od dzisiaj pierwsi gracze mogą uczestniczyć w kooperacyjnej misji. To podobno dopiero początek atrakcji, które pozwolą graczom brać udział w niezapomnianych wydarzeniach. 

Od dzisiaj gracze na komputerach osobistych mogą sprawdzać nowy tryb zabawy w Evolve. Autorzy zdecydowali się przygotować kooperacje, w której czterech zawodników zmierzy się z bestią. Zapytacie, gdzie tutaj różnica? Studio nie zdradza szczegółów, ale ekipa podobno przygotowała wyjątkowe doświadczenie, które nie jest typową gonitwą za wielkim przeciwnikiem.

Aktualnie dostępne jest jedno wydarzenie, ale przy odpowiednim zainteresowaniu i pozytywnych komentarzach, studio będzie zamierza stale rozwijać tryb dodając nową zawartość.

Poniżej możecie spojrzeć na zapowiedź The Deepest Dark – w sumie nie wygląda to źle, ale ja mam tylko jedno pytanie: dlaczego dopiero teraz? Gra musiała otrzymać dopiero „drugi początek”, by zespół zrozumiał, że naprawdę warto inwestować w taką zabawę.

Evolve na komputerach osobistych jest dostępne w modelu biznesowym F2P. Ta zmiana sprawiła, że grą zainteresowali się gracze z całego świata, a pozycja zaliczyła fenomenalne wyniki. Twórcy zdecydowali się na taki ruch i jednocześnie zajęli się totalnym przebalansowaniem projektu. Wkrótce zmiany trafią również na PlayStation 4 i Xboksa One.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/evolve-kicks-off-a-new-full-fledged-co-op-mode-tod/1100-6442942/

Tagi: 2K Games dlc evolve turtle rock studios