Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2016 19:03
Crash trafi także na Xbox One, Xbox 360 i Nintendo Wii U. Sony ma czasową wyłączność na Skylanders Imaginators
1382V

Crash trafi także na Xbox One, Xbox 360 i Nintendo Wii U. Sony ma czasową wyłączność na Skylanders Imaginators

Na tegorocznym E3 ogłoszono kolejną odsłonę Skylandersów. Activision postanowił ożywić Crasha i heros trafi do produkcji Vicarious Visions. Jak się jednak okazuje, legendarny bohater wskoczy nie tylko na konsole Sony.  

Powrót Crasha został dokładnie zapowiedziany na konferencji Sony i z tego powodu mogliśmy sądzić, że dodatkowa zawartość trafi wyłącznie na konsole Japończyków. Jak się jednak okazuje, Activision nie zamierza zamykać się wyłącznie na dwie platformy.

Na blogu produkcji pojawiła się dokładna informacja na temat gry i Crash Bandicoot oraz Dr. Neo Cortex zadebiutują również na Xboksa One, Xboksa 360 oraz Nintendo Wii U. Sony zadbało wyłącznie o czasową ekskluzywność, ale w późniejszym terminie klienci bez najmniejszego problemu kupią figurki oraz Adventure Pack, który aktywuje nowe poziomy na następnych platformach.

Jest to bardzo istotna wiadomość, ponieważ wielu graczy może mieć nadzieję, że podobną zagrywkę zobaczymy w przypadku Crash Bandicoot Trilogy Remastered. Oczekiwana trylogia ma w przyszłym roku zadebiutować na PlayStation 4.

Od siebie mogę jeszcze dodać – przygotowane figurki Crasha i Cortexa prezentują się o przynajmniej 2 klasy lepiej od zwykłych Skylandersów, a przygotowane poziomy mogą zainteresować wiernych fanów znanego bohatera. 

Źródło: http://gamingbolt.com/crash-bandicoot-toys-in-skylanders-imaginators-will-also-be-coming-to-xbox-and-wii-u

Tagi: