Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2016 16:57
100ft Robot Golf to kolejna gra startowa na PlayStation VR
424V

100ft Robot Golf to kolejna gra startowa na PlayStation VR

Sony systematycznie ujawnia kolejne produkcje, które będą dostępne na rynku w dniu premiery PlayStation VR. Miłośnicy golfu mogą przygotować się na nietypową produkcję studia No Goblin. 

Japońska korporacja zapowiedziała stałe przygotowywanie produkcji dla PlayStation VR. Urządzenie nie ma podzielić losów PlayStation Vity i posiadacze gadżetu mają stale otrzymywać okazję do zagrania w ciekawe tytuły.

Firma od pewnego czasu systematycznie przestawia kolejne gry, które trafią na rynek już w dniu premiery gogli VR. Do zestawu dołączył właśnie 100ft Robot Golf. Tytuł wskoczy na półki sklepowe dokładnie 10 października i w pozycję zagramy również bez PS VR. Oczywiście najciekawszym elementem zabawy wydaje się właśnie gra z goglami na głowie, ale pewnie nie każdy fan nowoczesnych technologii będzie mógł pozwolić sobie na kupienie sprzętu w dniu premiery.

100ft Robot Golf jak sama nazwa wskazuje jest grą sportową, w której będziemy wbijać małą piłeczkę do kolejnych dołków. W tytule zainteresowani wcielą się w gigantyczne roboty i podobno taka zabawa może się podobać 

Źródło: Twitter.com

Tagi: 100ft Robot Golf data premiery no goblin Playstation VR