Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2016 17:21
Nowa gra twórców Sleeping Dogs to Smash & Grab. Mamy pierwsze informacje i zwiastun
1224V

Nowa gra twórców Sleeping Dogs to Smash & Grab. Mamy pierwsze informacje i zwiastun

Sleeping Dogs oczarowało graczy z całego świata, ale deweloperzy z United Front Games nie zamierzają rozwijać tego uniwersum. Twórcy pracują nad nową produkcją, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na komputerach osobistych. Poznajcie Smash & Grab.

Smash & Grab to sieciowa gra akcji przygotowana przez United Front Games, autorów Sleeping Dogs. W produkcji gracze reprezentują jedną z frakcji i walczą na ulicach fikcyjnego miasta. Zadaniem zawodników jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników znajdujących się na arenie. W jednym meczu rywalizują ze sobą dwa trzyosobowe zespoły.

Na dobry początek otrzymaliśmy krótki zwiastun oraz kilka screenów. Szczerze? Aktualnie bez większych zachwytów. Do końca nie rozumiem, dlaczego autorzy nie kreują kolejnej opowieści w Hongkongu, ale najwidoczniej studio ma inne plany.

Na uwagę na pewno zasługują krwawe akcje, ale takie przyjemności w dzisiejszych czasach nie są niczym wyjątkowym. Warto tutaj na pewno wspomnieć o Mafia III – autorzy najnowszej przygody gangsterów nie boją się kontrowersji.

Aktualnie gra została zapowiedziana na komputery osobiste, ale pewnie w przyszłości otrzymamy stosowną wiadomość dotyczącą przeniesienia projektu na konsole. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: smash & grab United Front Games zapowiedź