Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2016 16:05
Pierwszy dodatek do Dark Souls III zadebiutuje w październiku. Mamy szczegóły
1328V

Pierwszy dodatek do Dark Souls III zadebiutuje w październiku. Mamy szczegóły

Bandai Namco zapowiedziało wielkie ogłoszenie dla fanów Dark Souls III, ale szczegóły wyciekły do Sieci przed czasem. Gracze mogą szykować się między innymi na nowe bronie, lokację oraz mapę do walk PVP. 

From Software potwierdziło przygotowanie dwóch wielkich rozszerzeń do Dark Souls III. Pierwszy trafi na rynek już 26 października! Japończycy chcieli przedstawić szczegóły na temat dodatków w tym tygodniu, ale szczegóły zostały opublikowane w najnowszym numerze Famitsu.

Dziennikarze zdradzili, że rozszerzenie pozwoli graczom wyruszyć na nową przygodę, która odbędzie się w lodowej krainie. Twórcy przygotowali podobno nowe bronie, magię, a ponadto fani rywalizacji PVP trafią na specjalną arenę przeznaczoną wyłącznie do walk.

Nie otrzymaliśmy jeszcze szczegółów, czy DLC trafi jednocześnie do wszystkich regionów, ale zapewne właśnie tak będzie. Stosowne ogłoszenie upiększone zwiastunem powinno trafić na naszą stronę w przeciągu najbliższych 24 godzin.

 

[Aktualizacja #1]

  • Sony potwierdziło DLC, ale Tweet został usunięty z Sieci. Zwiastun jest "niedostępny", więc pewnie oficjalna zapowiedź odbędzie się jutro. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bandai Namco dark souls iii From Software