Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2016 18:03
Lara Croft walczy z demonami przeszłości. Poznajcie nową zawartość do Rise of the Tomb Raider
1098V

Lara Croft walczy z demonami przeszłości. Poznajcie nową zawartość do Rise of the Tomb Raider

Wkrótce z opowieścią Lary Croft zapoznają się kolejni gracze. Twórcy postanowili nie tylko wprowadzić grę na PlayStation 4, ale również przygotowali nową zwartość. Dzisiaj możemy spojrzeć na zapowiedź nadciągających atrakcji. 

W październiku do Rise of the Tomb Raider trafi między innymi Blood Ties. Autorzy postanowili opowiedzieć dodatkową przygodę, w której Lara musi zmierzyć się z demonami przeszłości. Bohaterka trafi do swojego domu rodzinnego, który został opanowany przez stwory.

Nie będzie to wielogodzinna historia, a raczej epizod pozwalający graczom poznać dodatkowe smaczki Croftów. Dobrze, że autorzy nie odcinają wyłącznie kuponów, a postanowili stworzyć dodatkowe rozszerzenia. DLC będą oczywiście dostępne na wszystkich platformach, ale gracze na PlayStation 4 otrzymają dodatki w pakiecie.

Moim zdaniem zdecydowanie ciekawiej zapowiada się kooperacja – autorzy pozwolą zawodnikom na walkę z kolejnymi hordami oponentów. W tym przypadku nie poznamy nowych wydarzeń, ale akurat ten tytuł nadaje się nawet do typowych misji opierających się na typowym ubijaniu przeciwników. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: