Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2016 19:30
Tekken 7 ma zadebiutować na rynku w lutym. Zobaczcie rozgrywkę w 4K
1116V

Tekken 7 ma zadebiutować na rynku w lutym. Zobaczcie rozgrywkę w 4K

Katsuhiro Harada nie chciał zdradzać szczegółów premiery Tekken 7 na targach gamescom, ale podobno deweloperzy uchylili rąbka tajemnicy szczęśliwcom. Gra ma trafić do nas już na samym początku przyszłego roku.  

Na targach w Kolonii przedstawiciele Bandai Namco odpowiadając na pytanie dotyczące daty premiery Tekken 7 mówili jednym głosem: „początek 2017 roku”. Jednak dziennikarze Flying Wonkey podobno otrzymali bardziej konkretne informacje.

Gra ma zadebiutować jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One i komputery osobiste w ostatnich dniach lutego. Te doniesienia wydają się naprawdę sensowne, ponieważ nie możemy zapomnieć, że Japończycy chcą wydać projekt jeszcze przed końcem aktualnego roku fiskalnego.

Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to już na początku roku nie będziemy narzekać na brak mocnych premier. Według aktualnych informacji w styczniu debiutuje Resident Evil VII, Yakuza: Zero, Sniper: Ghost Warrior 3, w lutym For Honor, Persona 5, Sniper Elite 4, Halo Wars 2, a w marcu Horizon: Zero Dawn oraz Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands.

Na deser możecie spojrzeć na gameplay z wersji w rozdzielczości 4K, który wygląda świetnie. 

Źródło: http://wccftech.com/tekken-7-release-february-2017-formats-rumor/

Tagi: Bandai Namco data premiery plotka Tekken 7