Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.08.2016 18:54
Titanfall 2 będzie miało długą kampanię i framerate na poziomie 60 klatek na sekundę
1167V

Titanfall 2 będzie miało długą kampanię i framerate na poziomie 60 klatek na sekundę

O drugiej części Titanfall z każdym dniem robi się coraz głośniej. Im bliżej premiery tym więcej informacji, które mogą spodobać się miłośnikom serii. 

Dziś dostarczymy wam kolejną porcję świeżutkich nowinek związanych z nadchodzącą "dwójeczką". W wywiadzie udzielonym serwisowi DualShockers Joel Emslie powiedział co nieco o długości kampanii jaką przygotowuje jego studio i celach technologicznych jakie sobie stawia. 

Najważniejsza nowość Titanfall 2 to przede wszystkim tryb single, który zgodnie z obietnicami ma być długi. Jak? Nie wiadomo, ale Joel zapewnia, że to nie będzie typowa zabawa na 4 godzinki, albowiem Respawn chce nam przekazać ambitną historię. Zwiedzane lokacje mają być duże i różnorodne, a misje ciekawe i wciągające. 

Ponadto priorytetem dla studia jest osiągnięcie 60 klatek na każdej platformie, a dopiero potem troszczenie się wysokość rozdzielczości. Nie mniej jednak tytuł ma być imponujący graficznie oferując jednocześnie idealne doznanie zarówno single jak i multiplayerowe. 

 

Tagi: 60 fps ea games Respawn Entertainment titanfall 2