Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 17.08.2016 16:06
The Tomorrow Children ukaże się w przyszłym miesiącu
411V

The Tomorrow Children ukaże się w przyszłym miesiącu

Tworzone przez studio Q-Games i japoński oddział Sony The Tomorrow Children, gra, która pozwoli nam żyć i pracować w dystopijnej rzeczywistości przypominającej Związek Radziecki, ukaże się na początku przyszłego miesiąca, poinformował oficjalny blog PlayStation.

Gra trafi na PS Store 6 września, napisał Dylan Cuthbert, szef Q-Games. Od tego dnia dostępny będzie tak zwany Founders Pack zawierający kilka użytecznych przedmiotów (europejski blog PlayStation nie podaje jego ceny, ale amerykański pisze o 30 dol.), a w dalszej przyszłości pojawi się też wersja F2P.

The Tomorrow Children, pisze Cuthbert, łączy elementy gier zręcznościowych, strategii i symulacji. Do tego dochodzą też funkcje społecznościowe - główna tutejsza atrakcja. Akcja rozgrywa się w dystopijnej rzeczywistości przypominającej Związek Radziecki, pewien czas po tym, jak świat został przetrzebiony w wyniku pewnego naukowego eksperymentu. Wcielamy się tu w klona, który wraz z innymi klonami dąży do odbudowy cywilizacji. Możemy zbierać surowce, budować miasta, zasieki, odpierać ataki wielkich potworów zwanych Izverg i nie tylko.

Wspomniany Founders Pack pozwala nam się łatwiej wdrożyć w tutejszy świat. Zawiera on między innymi 1000 dolarów pozwalających kupować towary na czarnym rynku, papiery dzięki którym nabędziemy prawo stawiania różnych obiektów oraz jetpack umożliwiający eksplorację normalnie niedostępnych miejsc.

Poniżej trailer dla odświeżenia pamięci.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/08/16/the-tomorrow-children-marches-onto-ps4-on-6th-september/

Tagi: ps4 q-games Sony Japan