Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.08.2016 08:55
Średniowieczne klimaty w Overwatch - Blizzard ujawnia wspaniałą mapę z okazji gamescom 2016
1134V

Średniowieczne klimaty w Overwatch - Blizzard ujawnia wspaniałą mapę z okazji gamescom 2016

Overwatch ma już podobno aż 15 milionów graczy, więc o długie wspieranie tej produkcji przez Blizzard nie trzeba się obawiać. Do gry ma regularnie trafiać nowa zawartość.

Blizzard pokazało już, że zamierza regularnie wspierać Overwatch. Niedawno tytuł otrzymał kilka ważnych aktualizacji, nową mapę, a także ciekawą bohaterkę. Niedługo natomiast deweloperzy opublikuje kolejną arenę sieciowych zmagań.

Tym razem zamiast w klimaty Dzikiego Zachodu przeniesiemy się w czasie do epoki Średniowiecza. Może nie dosłownie, bo w Overwatch nie ma machiny do podróży w czasie, ale właśnie takie skojarzenia przywołuje mapa Eichenwalde, w której charakterystycznym punktem jest wspaniały zamek, po którym oczywiście będzie można pohasać. Deweloperzy twierdzą, że mapka ma odtwarzać "opuszczone miasteczko znajdujące się niedaleko Stuttgartu w Niemczech". Szykuje się kawał naprawdę dobrej mapy.

Kiedy premiera? Póki co musimy zadowolić się nieprecyzyjnym stwierdzenie "Coming Soon". Strzelam, że mapka zostanie udostępniona w ostatnich dniach sierpnia.

 

Tagi: