Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.08.2016 19:02
Czy następny Fallout będzie nosił tytuł New Orleans?
50000V

Czy następny Fallout będzie nosił tytuł New Orleans?

Od premiery ostatniej części kultowego w wielu kręgach cyklu minęło już troszkę czasu, a prace nad jego ulepszaniem również dobiegają końca. Czy zatem nadeszła odpowiednia pora, aby wziąć się za kolejną odsłonę?

Do europejskiego urzędu patentowego, a konkretniej do Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) wpłynął wniosek rejestrujący nazwę i właściwości dla czegoś co ma się nazywać Fallout: New Orleans!

Niby to nic wielkiego, ale od takich zagrań rozpoczyna się zazwyczaj wiele projektów. Faza pomysłów na pewno była realizowana od kilku miesięcy, więc gdy już upewniono się co się chce zrobić, rozpoczęto to ochraniać prawnie. Możecie powiedzieć, że to podróbka, zabawa, bzdura. Ale miejcie na uwadze, że złożony wniosek kosztowałby potencjalnego żartownisia prawie 5500 zł (1300€). A to spory wydatek. 

Poza tym, gdy autorzy "czwórki" przechadzali się po Bostonie też nikt nie wierzył, że tam będzie działa się akcja gry. Jako dowód wniosek znajdziecie tu. A według doniesień użytkowników NeoGAF, autorzy New Vegas zabierają się w podróż do Luizjany. 

 

dodatkowe info podesłał rashers

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1263243

Tagi: fallout fallout new orleans