Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.08.2016 17:57
Pierwsi gracze zagrali w Batman Arkham VR i są zachwyceni!
1303V

Pierwsi gracze zagrali w Batman Arkham VR i są zachwyceni!

Rewolucja VR nadchodzi! A tak przynajmniej głoszą jej zwolennicy. Jednakże im bliżej do premiery tych nowych sprzętów, tym bardziej zaczynam przekonywać się, że to wszystko może i ma jakiś sens. 

Wirtualna rzeczywistość szturmuje wiadomości, portale growe, programy śniadaniowe, wyskakuje z lodówki i czai się za rogiem, by porwać nas z pełną swoją mocą. Widząc spore zainteresowanie tematem nawet najwięksi producenci gier zaczynają tworzyć swoje produkcje na sprzęty VR. Jednym z nich jest znakomite Rocksteady.

To właśnie panowie odpowiedzialni za trylogię Batman Arkham powiedzieli tak goglom wirtualnej rzeczywistości. W ten oto sposób już w październiku zadebiutuje nowe dzieło z serii skupiające się na dostarczeniu graczowi unikalnego doświadczenia. Twórcy chcą, abyśmy naprawdę stali się Batmanem!

Pierwsze testy na ludziach przeprowadzono na Comic-Conie w San Diego, gdzie 500 uczestników spróbowało tej przyjemności. Efekty? "To jest świetne". "To jest przyszłość". "Rewelacja". "Rewolucja". I tak dalej - zresztą, zobaczcie sami.

Tagi: batman arkham vr PS VR rocksteady vr