Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2016 16:28
Killing Floor 2 w końcu otrzymało datę premiery. Autorzy celują w bardzo gorący okres
460V

Killing Floor 2 w końcu otrzymało datę premiery. Autorzy celują w bardzo gorący okres

Od roku Killing Floor 2 znajduje się w programie Wczesnego Dostępu na Steam. Autorzy przez ten czas stale z fanami dopracowywali produkcję, ale najwidoczniej studio kończy najważniejsze prace, ponieważ właśnie poznaliśmy datę premiery strzelanki. 

Prace nad Killing Floor 2 trwają od wielu długich lat. Twórcy w grudniu 2014 roku zapowiedzieli przygotowanie shootera również na PlayStation 4, a następnie systematycznie prezentowali nowe materiały z rozgrywki.

Tak jak wspomniałem we wstępie – pozycja przez rok była dopracowywana przez autorów i graczy, ale studio zamierza już 18 listopada uwolnić produkcję. Gra jednocześnie zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych.

Trudno nie odnieść wrażenia, że autorzy wybierając taki termin celują sobie w stopę. W październiku i listopadzie zagramy w kontynuacje wielu cenionych marek, które zapewne zmiażdżą tytuł Tripwire Interactive. Chciałbym się oczywiście mylić, ale strzelanka debiutuje obok Call of Duty: Infinite WarfareCall of Duty: Modern Warfare Remastered, Dishonored 2, Watch Dogs 2, Gran Turismo Sport, czy też Pokemon Sun/Moon. Ryzykowne zagranie. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery killing floor 2 tripwire interactive