Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2016 14:33
Twórcy Wiedźmina gratulują srebrnej medalistce Igrzysk Olimpijskich w Rio
2872V

Twórcy Wiedźmina gratulują srebrnej medalistce Igrzysk Olimpijskich w Rio

Od kilku dni oczy fanów sportu są skierowane na Rio de Janeiro. Każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich możemy śledzić sportowców z całego świata i jeśli obserwujecie najróżniejsze konkurencje to mogliście dostrzec pewną Rosjankę, fankę Wiedźmina. 

Vitalina Batsarashkina wykazała się wieloma celnymi strzałami z pistoletu pneumatycznego na 10 metrów i dzięki opanowaniu broni zdobyła srebrny medal. Zaledwie 19 letnia Rosjanka została dostrzeżona przez graczy, ponieważ dziewczyna okazała się fanką Wiedźmina.

Olimpijka postanowiła dołączyć do swojego stroju charakterystyczne elementy z Wiedźmina, które trudno było przegapić podczas oglądania rywalizacji. Ja niestety ze względu na pracę dopiero teraz dostrzegłem te elementy dzięki twórcom Wiedźmina – CD Projekt RED pogratulował drugiego miejsca w konkurencji medalistce.

Jest to naprawdę miły akcent, który pokazuje, że nawet podczas Igrzysk Olimpijskich swoje 5 minut otrzymał Geralt. Wielka saga Sapkowskiego i przygody rodzimych deweloperów są doceniane na całym świecie. 

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt RED igrzyska olimpijskie 2016 Wiedźmin 3: Dziki Gon