Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2016 16:40
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Game of The Year Edition jeszcze w sierpniu. Znamy cenę
3426V

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Game of The Year Edition jeszcze w sierpniu. Znamy cenę

CD Projekt RED pracuje nad Gwent: The Witcher Card Game i Cyberpunk 2077, ale deweloperzy postanowili przygotować wielki zestaw ostatnich przygód Geralta. Jeśli wierzyć informacji dostępnej na Amazonie, paczka opowieści trafi do nas już pod koniec sierpnia. [Aktualizacja #2]

Amazon wrzucił do swojej oferty Wiedźmin 3: Dziki Gon - Game of The Year Edition – zestaw ma trafić na półki sklepowe 30 sierpnia i zainteresowani gracze powinni przygotować około 190-200 zł (49,99 dolarów). Warto tutaj zaznaczyć, że sklep potwierdził tym samym wcześniejsze plotki. 

CD Projekt RED nie wydał w tej sprawie stosownego oświadczenia, ale bardzo możliwe, że konkrety otrzymamy w przyszłym tygodniu, ponieważ rodzima firma pojawi się w Niemczech na gamescomie. Podczas imprezy zainteresowani zagrają w Gwent: The Witcher Card Game, ale możemy oczekiwać dodatkowej informacji dotyczącej trzech opowieści Geralta. 

Tak prezentuje się zawartość Wiedźmin 3: Dziki Gon - Game of The Year Edition:

Bez wątpienia będzie to wyjątkowa oferta dla graczy, którzy jeszcze nie zapoznali się z Dzikim Gonem. Klienci otrzymają niezapomniane historie, które wyrwą z ich życia wiele długich godzin. 

[Aktualizacja #1]

  • CD Projekt RED potwierdził datę premiery i opublikował zwiastun: 

[Aktualizacja #2]

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt RED game of the year Wiedźmin 3: Dziki Gon