Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2016 20:48
24 gra w katalogu EA Access. Elektronicy rozpieszczają graczy
2342V

24 gra w katalogu EA Access. Elektronicy rozpieszczają graczy

Bez większej zapowiedzi, materiałów, a nawet informacji prasowej. Electronic Arts wrzuciło właśnie do katalogu EA Access kolejną perełkę, w którą od dzisiaj mogą zagrać wszyscy subskrybenci. Lista produkcji dostępnych w usłudze wciąż rośnie.

Jeszcze w grudniu otrzymamy nową markę Ubisoftu, w której zaszalejemy w górach. Posiadacze Xboksów One nie muszą czekać do końca roku, by wskoczyć na deskę i zakosztować w ekstremalnym sporcie. Electronic Arts właśnie potwierdziło wprowadzenie do EA Access SSX (2012)​!

Tytuł zadebiutował pierwotnie na poprzedniej generacji w 2012 roku i zebrał oceny na poziomie 81-82%. To naprawdę niezła produkcja, która może umilić Wam kilka długich wieczorów. Elektronicy zaniedbali tę serię, ale możemy mieć nadzieję, że jeden z wewnętrznych zespołów EA pracuje nad powrotem tego uniwersum.

Firma systematycznie rozbudowuje katalog dostępnych tytułów w EA Access i moim zdaniem jest to aktualnie jedna z najlepszych sieciowych usług. Za stałą, miesięczną, a zarazem niską opłatę (14,99 zł) otrzymujemy dostęp do kolejnych ciekawych produkcji.

Lista wszystkich dostępnych gier wygląda następująco:

Źródło: Twitter.com

Tagi: ea access Electronic Arts xbox one