Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2016 19:09
Nowa rasa w trybie sieciowym Gears of War 4. Zobaczcie gameplay i bonusy dla preorderów
965V

Nowa rasa w trybie sieciowym Gears of War 4. Zobaczcie gameplay i bonusy dla preorderów

Na początku tygodnia otrzymaliśmy świeżutki materiał z kampanii Gears of War 4. Twórcy ujawnili nową rasę, której nie zabraknie w trybie sieciowym. Zobaczcie w akcji DeeBees. 

Gears of War 4 nie będzie zwykłą odsłoną serii. Twórcy kontynuują znaną opowieść, ale jednocześnie przygotowali nowych bohaterów, a nawet nowych przeciwników. Rasa DeeBees została ujawniona na poniedziałkowym materiale i jak się okazuje robotów nie zabraknie w zmaganiach multiplayer.

Dzisiaj możemy spojrzeć na dwa filmy – prezentację mapy oraz gameplay. Zdecydowanie lepiej wygląda ten drugi film, ponieważ w końcu możemy spojrzeć na nowy film z krwistego, sieciowego strzelania. Nowe Gearsy nie rewolucjonizują znanej zabawy, a odrobinę podkręcają rywalizację.

Tytuł wygląda naprawdę dobrze i miłośnicy uniwersum na pewno nie będą narzekać. W galerii możecie również spojrzeć na dodatki dla zamówień przedpremierowych – autorzy zaoferują graczom skórki dla postaci i na liście znalazł się… Zombie Dom. Gracze składający preordery otrzymają:

  • Postać Tomorrow Anya
  • Postać Old Man Marcus
  • Postać Zombie Dom
  • Postać Vintage Del
  • Broń Gold Wave Lancer (skórka)
  • Broń Gold Wave Gnasher (skórka)

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay Gears of War 4 Microsoft The Coalition