Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2016 14:33
Square Enix prezentuje rozgrywkę z Final Fantasy XV. Screeny przedstawiają jedzenie, walkę i chocobosy
1622V

Square Enix prezentuje rozgrywkę z Final Fantasy XV. Screeny przedstawiają jedzenie, walkę i chocobosy

Noctis ostrzymiecze i szkoli chocobosy przygotowując się tym samym do wielkiej premiery Final Fantasy XV. Twórcy opublikowali kolejne materiały prezentujące rozgrywkę. Na screenach zobaczycie kilka ciekawostek.

Final Fantasy XV nadciąga. Jedna z największych produkcji z uniwersum Ostatecznej Fantazji zadebiutuje już pod koniec września i dzisiaj możemy spojrzeć na nowe screenshoty prezentujące rozgrywkę.

Autorzy pozwalają graczom zerknąć na ekwipunek, walkę, przygotowywanie posiłków, jedzenie, czy też piękne chocobosy. Zwróćcie uwagę, że w zależności od posiadanej broni, główny bohater może korzystać z różnych łączonych ataków – studio musiało przygotować naprawdę sporo różnorodnych ciosów, które powstają po połączeniu dostępnego oręża.

Kolejny raz możemy również spojrzeć na system gotowania – deweloperzy wielokrotnie powtarzali, że posiłki są istotnym elementem pozycji, ponieważ pozwalają protagonistom regenerować siły oraz ładują specjalne statusy. Gracze będą musieli dbać o posiadanie składników, dzięki którym przygotują smakowite dania.

Studio prezentuje cykl dnia i nocy. W FFXV herosi muszą odpoczywać i odpowiednie wybranie miejsca na camping pozwoli w spokoju przetrwać noc. Podczas podróży można natrafić nawet na płatne kurorty, w których lepiej przygotujemy się na kolejne misje.  

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/08/10/final-fantasy-xv-looks-incredible-in-new-screenshots-equipment-inns-food-chocobos-and-more/

Tagi: Final Fantasy XV screeny Square Enix