Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2016 20:03
Zobaczcie kosmiczne walki z No Man's Sky. Twórcy zapraszają na stream
958V

Zobaczcie kosmiczne walki z No Man's Sky. Twórcy zapraszają na stream

Jednym z ciekawszych elementów w No Man's Sky są kosmiczne walki w przestworzach, które zostały zaprezentowane na nowym materiale wideo. Twórcy jednocześnie zapraszają graczy na audycję z ostatecznej wersji gry. 

Dzisiaj o godzinie 20:30 rozpocznie się specjalna audycja prezentująca rozgrywkę z No Man's Sky. Twórcy obiecują nie zdradzać szczegółów historii, czy też istotnych elementów, które lepiej odkryć na własną rękę, ale pozwolą spojrzeć graczom na ostateczną wizję produkcji. Studio zapewne przedstawi eksplorację kosmosu, tworzenie przedmiotów, czy też zdobywanie surowców.

Przed rozpoczęciem audycji warto spojrzeć na poniższy gameplay. Jeden z graczy otrzymał już swoją kopię i przedstawia zmagania w przestworzach. Wygląda to naprawdę nieźle i pewnie znajdzie się wielu graczy, którzy z wielką przyjemnością będą walczyć z galaktycznymi piratami. Pamiętajcie tylko, że podczas takiej zabawy możecie zostać uznani za korsarzy i w konsekwencji będziecie ścigani przez policję.

Naszą recenzję No Man's Sky przeczytacie jeszcze w tym tygodniu. Druga opinia na temat produkcji pojawi się w następnym numerze PSX Extreme. 

Tagi: gameplay Hello Games No Man's Sky