Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2016 19:03
Kotlet z wielkich robotów. Transformers: Fall of Cybertron debiutuje na PlayStation 4 i Xbox One
673V

Kotlet z wielkich robotów. Transformers: Fall of Cybertron debiutuje na PlayStation 4 i Xbox One

Gier z wielkimi Transformersami nie brakuje, ale Activision postanowiło odświeżyć jeden z klasyków z poprzedniej generacji. Transformers: Fall of Cybertron debiutuje w tym tygodniu na PlayStation 4 i Xboksie One.  

Lubię od czasu do czasu zagrać w ciekawą produkcję z poprzedniej generacji, ale mam wrażenie, że niektórzy wydawcy przesadzają wrzucając na rynek zdecydowanie za dużo odgrzewanego mięcha. Activision przewodzi w tym rankingu i firma kolejny raz zaskakuje.

Bez jakiejkolwiek zapowiedzi, bez informacji prasowych, bez materiałów – już jutro na PlayStation 4 i Xbox One zadebiutuje Transformers: Fall of Cybertron. Informacje dotyczące produkcji pojawiły się na PlayStation Store oraz Xbox Live.

Warto na pewno przypomnieć, że pod koniec ubiegłego miesiąca  Activision odgrzało dwie odsłony Marvel: Ultimate Alliance, które pierwotnie nie zaprezentowały oczekiwanej jakości. Twórcy portów zapowiedzieli przygotowanie stosownych łatek usprawniających edycje na aktualną generację.

Jak będzie z Transformers: Fall of Cybertron dowiemy się pewnie dopiero pod koniec tygodnia, ale najwierniejsi sympatycy uniwersum mogą już teraz szykować gotówkę. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: