Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2016 19:33
Krwawe sceny na zwiastunie z Berserk. Gra może się podobać
1899V

Krwawe sceny na zwiastunie z Berserk. Gra może się podobać

Twórcy z Omega Force i włodarze Koei Tecmo zaskoczyli zapowiadając nową produkcję w uniwersum Berserk. Gra na każdym kolejny materiale wygląda wyjątkowo dobrze, a najnowszy zwiastun pozwala ze spokojem wyczekiwać na zachodnią premierę. 

Uniwersum Berserk jest znane z krwawych scen i takiej akcji nie zabraknie w produkcji Omega Force. Autorzy nie mogli pokusić się o przesadną brutalność, ponieważ Koei Tecmo celuje z pozycją do szerokiego grona odbiorców, ale gra nawet po „cenzurze” wygląda nieźle.

Trudno nie zgodzić się z opiniami, według których akurat ta seria już dawno powinna otrzymać pozycję z gatunku musou. Podczas zmagań bohater musi walczyć jednocześnie z kilkudziesięcioma przeciwnikami i dzięki temu twórcy mogli pokusić się o dynamiczną sieczkę.

Ciekawie prezentują się również specjalne ataki, podczas których heros skupia swoją moc na jeszcze potężniejszych ciosach. Takie techniki zapewne przydadzą się w trakcie rywalizacji z bossami, czy też potężniejszymi oponentami.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na potwierdzenie daty premiery na Zachodzie. Japończycy zapowiedzieli przygotowanie lokalizacji, ponieważ gra jesienią trafi do Europy oraz Stanów Zjednoczonych. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: berserk berserk musou Koei Tecmo Omega Force zwiastun