Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2016 12:59
Szybkie spojrzenie na karciankę Bloodborne. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku
1913V

Szybkie spojrzenie na karciankę Bloodborne. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku

W marcu otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź nowego Bloodborne. Nie jest to jeszcze kolejna krwawa przygoda od From Software, ale to weteran karcianek postanowił przygotować pozycję w tym świecie. Dzisiaj możemy pierwszy raz spojrzeć na projekt Erica Langa.       

Eric Lang otrzymał od From Software oraz Sony pozwolenie na przygotowanie produkcji. Jest to licencjonowana produkcja, która będzie nawiązywać do legendarnych Lochów Kielicha. Wojownicy wyruszą na podbój miejscówek, a podczas przygód będą walczyć z przerażającymi bestiami. Twórca zapowiedział, że każda sesja będzie trwać około 30 minut, a w trakcie zmagań zawodnicy będą musieli wykazać się grupowym myśleniem, odpowiednim zarządzaniem ekwipunkiem, ulepszą swoich protagonistów, a do zwycięstwa niezbędne będzie… Podjęcie ryzyka.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą prezentację pudełka oraz niektórych kart. Trudno oceniać projekt po tak krótkim filmiku, ale mam wrażenie, że Lang przygotował naprawdę ciekawy projekt, z którym miłośnicy Bloodborne powinni się zainteresować.

Premiera gry odbędzie się jeszcze w tym roku, ale na szczegóły musimy jeszcze zaczekać. Bardzo możliwe, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy konkretne informacje.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: bloodborne From Software karcianka