Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2016 11:39
Japończycy przedstawiają uniwersum Final Fantasy XV
1372V

Japończycy przedstawiają uniwersum Final Fantasy XV

Square Enix postanowiło zdecydowanie rozszerzyć historię z Final Fantasy XV. Produkcja otrzymała towarzyszący film, dodatkową grę, a nawet serial animowany. Studio postanowiło zaprezentować całe uniwersum na efektownym zwiastunie. 

Final Fantasy XV powstawało wiele lat, ale w końcu gracze otrzymają możliwość poznania tej opowieści. Autorzy postanowili w odpowiedni sposób zadbać o pozycję i właśnie z tego powodu fani serii zobaczą również film, zagrają w dodatkową grę, a nawet zerkną na serial.

Japończycy wydali projekt nazwany „Final Fantasy XV Universe” mnóstwo gotówki i możemy tylko mieć nadzieję, że nadciągająca opowieść Noctisa zarobi na całe przedsięwzięcie. Square rozwijało tę pozycję przez 10 lat i wielu graczy w tym czasie straciło wiarę w serię Final Fantasy. Autorzy i wydawca będą musieli stanąć na głowie, by skłonić do przygody graczy z całego świata.

Najwierniejsi miłośnicy i tak kupią – bo kupią wszystko co ma w nazwie Final Fantasy – ale czy ich liczba jest wystarczająca? Szczerze wątpię, ale właśnie film, serial, a nawet dodatkowa pozycja może pokazać całej reszcie, że FF wraca na szczyt. Szczerze mam ogromną nadzieje, że będzie to wielki początek, a może nawet odrodzenie tej marki. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: a king’s tale: final fantasy XV Final Fantasy XV final fantasy xv: kingsglaive Square Enix trailer zwiastun