Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2016 18:33
Nintendo NX kupimy w dniu premiery za mniej niż 1000 zł?
3279V

Nintendo NX kupimy w dniu premiery za mniej niż 1000 zł?

Napływają kolejne bardzo ciekawe informacje dotyczące nowej konsoli Nintendo. Japończycy mogą zwojować świat prezentując graczom urządzenie, które już w dniu premiery kupimy w bardzo dobrej cenie. 

Xbox One S zadebiutował w tym tygodniu i urządzenie z dyskiem 2TB można nabyć za 1799 zł. Cena nie odstraszyła klientów i pierwsze sklepy z Wielkiej Brytanii jeszcze przed premierą wspominały o wyprzedaniu wszystkich dostępnych egzemplarzy.

Nintendo podobno w przypadku ceny Nintendo NX chce pozytywnie zaskoczyć wszystkich graczy. Brytyjscy sprzedawcy donoszą, że urządzenie ma trafić na rynek w cenie m mniejszej niż 200 funtów! Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to już na dzień dobry każdy klient będzie mógł nabyć urządzenie Japończyków za zaledwie 1000 zł.

„NX może być dokładnie tym, co potrzebuje rynek. 150-200 funtów zagwarantuje lepszy start niż w przypadku Nintendo Wii U oraz Nintendo 3DS-a.”

Te słowa powiedział jeden z Brytyjczyków, który jest podobno zorientowany w temacie konsoli Nintendo. Kolejny raz otrzymujemy bardzo ciekawe informacje dotyczące ceny urządzenie i ponownie są to bardzo pozytywne wieści.

Nintendo NX nie musi zagwarantować fenomenalnej grafiki, ale urządzenie może podbić rynek ceną, funkcjami oraz dostępnymi produkcjami. Kupilibyście NX w marcu za około 1000 zł? 

Źródło: http://www.videogamer.com/news/nx_launch_under_200_essential_says_uk_retailers.html

Tagi: cena Nintendo nintendo nx plotka