Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2016 11:00
Turtle Rock Studios rozwija Evolve. Do gry trafiła nowa bohaterka i twórcy zapowiadają specjalne wydarzenie
408V

Turtle Rock Studios rozwija Evolve. Do gry trafiła nowa bohaterka i twórcy zapowiadają specjalne wydarzenie

Evolve przeżywa drugą młodość. Deweloperzy zdecydowali się zmienić reguły zabawy i dzięki postawieniu na model biznesowy free-2-play pozycja odżyła. Studio kuje żelazo póki gorące i właśnie zapowiedziano nowe atrakcje.  

Turtle Rock Studios zapowiedziało pierwszą istotną aktualizację Evolve po przejściu na F2P. Twórcy ujawnili wydarzenie nazwane Shear Madness, które będzie trwało 5 tygodni i podczas którego stale na serwerach będą pojawiać się nowe atrakcje.

Na dobry początek przedstawiono Quantum Caira. Bohaterka została odsłonięta na przyjemnym zwiastunie i tę postać polubią wszyscy fani defensywnego stylu gry. Protagonistka jest mistrzynią leczenia, ale jednocześnie w odpowiednim momencie potrafi zaatakować bestię. Dziewczyna tworzy specjalne strefy atakujące rywala, pola do leczenia myśliwych, włącza krótki status zwiększający odporność kompanów, czy też w ostateczności może zaatakować i w tym samym czasie leczyć.

Do gry w niedalekiej przyszłości trafi również nowy wariant mapy, kolejny tryb oraz następna zawartość. Studio zamierza stale rozwijać grę i dostarczać graczom nowe powody, dla których warto każdego dnia włączać Evolve.

Model biznesowy free-2-play trafi również na konsole, ale autorzy chcą na początku ustabilizować zmagania na komputerach osobistych. 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/evolves-shear-madness-update-adds-new-character-co-op-mode/

Tagi: