Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2016 15:03
Serial Powers od PlayStation został anulowany. Twórca potwierdził zakończenie prac
907V

Serial Powers od PlayStation został anulowany. Twórca potwierdził zakończenie prac

W ubiegłym roku Sony zapowiedziało serial z prawdziwymi aktorami zatytułowany Powers. Opowieść była dystrybuowana przez PlayStation Network, ale widzowie nie zobaczą trzeciego sezonu. Brian Michael Bendis potwierdził anulowanie projektu. 

W marcu 2015 roku został opublikowany pierwszy odcinek serialu Powers. Sony postanowiło wyłożyć sporo gotówki na produkcję, którą widzowie mogli śledzić za pośrednictwem PlayStation Store. Pierwsze epizody przyciągnęły przed ekrany telewizorów sporo widzów, ale realizacja nie osiągnęła oczekiwanego poziomu i premierowy sezon zebrał oceny na poziomie 51%.

Autorzy przygotowali drugi sezon, którego emisja rozpoczęła się w maju, ale możemy mieć pewność, że trzeciej odsłony nie zobaczymy. Brian Michael Bendis autor komiksu i zarazem jeden z twórców serialu potwierdził na Twitterze anulowanie projektu. Jednocześnie znany pisarz podkreślił, że kolejne opowieści z uniwersum Powers będą dalej powstawać, ale już wyłącznie w formie komiksów.

Szkoda, że eksperyment Sony nie zaprezentował lepszej jakości i nie przetrwał, bo w przyszłości moglibyśmy otrzymać zdecydowanie ciekawsze przygody. Od początku miałem nadzieję, że Powers tylko przetrze szlaki dla przykładowo serialowego God of War, inFamousa, czy też Killzone’a.  

Źródło: http://www.mcvuk.com/news/read/playstation-s-original-series-powers-has-come-to-an-end/0170684

Tagi: playstation powers serial sony