Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2016 12:04
Nie można tak było od razu?! - Telltale wypuszcza patch do Batmana na PC
853V

Nie można tak było od razu?! - Telltale wypuszcza patch do Batmana na PC

Zakładka w bibliotece Steam dotycząca pierwszego epizodu Batman The Telltale Series zalana jest słonymi łzami pecetowych graczy, z których utworzyło się już mała sadzawka. Na szczęście do akcji osuszania bajora szybko wkroczyło Telltale Games...

O problemach z pecetową wersją Batman The Telltale Series zrobiło się głośno wczoraj, kiedy okazało się, że gra na PC ma poważne problemy ze stabilnym frameratem (o sprawie pisaliśmy w szczegółach tutaj).

Na szczęście deweloperzy z Telltale szybko reagują na żalenie się użytkowników Steam. Studio opublikowało właśnie aktualizację, która ma załatwiać problemy techniczne w wersji.

Patch wymusza na grze, by korzystała z dedykowanej karty graficznej sprzętu, a nie z karty zintegrowanej z płytą główną (z raportów wynika, że to było przyczyną większości problemów z frameratem). Deweloperzy dodali też nowe ustawienia graficzne - opcję wyboru między jakością tekstur, co powinno pomóc osobom z trochę słabszymi komputerami. Miejmy nadzieję, że to załatwi problemy graczy na PC.

Pozostaje pytanie czy autorom udało się też uporać z irytującym kłopotem w korzystaniu z kontrolerów? Dajcie znać, jeśli gracie na PC.

Tagi: