Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2016 15:34
No Man's Sky otrzymało pierwszą znaczącą aktualizację. Twórcy nie tracą czasu
966V

No Man's Sky otrzymało pierwszą znaczącą aktualizację. Twórcy nie tracą czasu

Premiera najnowszej pozycji Hello Games odbędzie się dopiero w przyszłym tygodniu, ale już teraz szczęśliwcom udało się ukończyć No Man's Sky. Gracze informowali o sporych błędach produkcji, jednak autorzy właśnie zakończyli prace nad pierwszą łatką. 

Na początku tygodnia otrzymaliśmy wiadomość od gracza, który ukończył No Man’s Sky. Zawodnik postanowił podzielić się ze światem swoimi wrażeniami i wspomniał o kilku istotnych niedociągnięciach. Tytuł podobno systematycznie się zawiesza, a dodatkowo sporymi problemami są ulepszenia oraz istoty morskie pojawiające się w zbyt płytkich wodach.

Hello Games nie skomentowało sytuacji i dopiero dzisiaj otrzymaliśmy jakąkolwiek konkretną wiadomość od deweloperów. Twórcy potwierdzili zakończenie prac nad pierwszą, bardzo istotną aktualizacją, która wprowadza nowe treści oraz balansuje pozycję.

Nie otrzymaliśmy aktualnie pełnej listy zmian, ale możemy mieć nadzieję, że największe niedogodności wymienione powyżej zostały już usunięte. 

Ta sytuacja nie powinna w zasadzie nikogo dziwić. Teraz każda wielka gra w dniu premiery otrzymuje łatkę, która usuwa ostatnie błędy i pozwala graczom w spokoju cieszyć się rozgrywką. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Hello Games No Man's Sky patch