Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2016 13:28
Zamawiając Mafia III przed premierą otrzymacie koszulkę. Oferta będzie dostępna w wybranych sklepach
1606V

Zamawiając Mafia III przed premierą otrzymacie koszulkę. Oferta będzie dostępna w wybranych sklepach

Lincoln Clay przygotowuje się do swojej debiutanckiej opowieści, która rozpocznie się już w październiku. Gracze zamawiający tytuł przed premierą będą mogli nabyć specjalny zestaw zawierający między innymi koszulkę. 

W ostatnich miesiącach wydawcy prześcigają się w zapowiadaniu małych rozszerzeń, które są dodawane do zamówień przedpremierowych. Nie inaczej jest w przypadku Mafia III, ale Cenega postanowiła zaoferować graczom ciekawy pakiet.

Od 12 sierpnia w Empikach, Media Marktach i Saturnach na terenie całego kraju kupimy „Edycję przedpremierową” Mafia III, która została przygotowana specjalnie dla graczy z naszego kraju. Za 59,99 zł otrzymamy:

  • Oryginalną koszulkę z wzorem z gry Mafia III (dwa różne wzory),
  • Zniżkę na zakup gry od dnia jej premiery w wysokości ceny Edycji przedsprzedażowej,
  • DLC „Pakiet rodzinny”.

Posiadając paragon bez najmniejszego problemu kupimy Mafia III ze zniżką 59,99 zł na wybraną przez siebie platformę. Ta promocja pozwala graczom zgarnąć koszulkę za darmo – wystarczy po prostu zdecydować się i kupić pozycję przed debiutem. W sklepach będą dostępne zestawy zawierające koszulki w rozmiarach M, L oraz XL – rozmiar jest podany na pudełku. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2K Games cenega Hangar 13 Mafia III