Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2016 16:36
Film Tom Clancy's The Division oficjalnie. Ubisoft przedstawia gwiazdy
1701V

Film Tom Clancy's The Division oficjalnie. Ubisoft przedstawia gwiazdy

O filmie na podstawie Tom Clancy's The Division słyszymy od dłuższego czasu, ale dopiero dzisiaj Ubisoft przedstawił pierwszych aktorów i zapowiedział produkcję. Będzie to kolejna opowieść francuskiego studia, która trafi na wielki ekran. 

Ubisoft wpompował w rozwój uniwersum The Division mnóstwo gotówki, więc nikogo nie powinno dziwić, że IP nie umrze po pierwszej grze. Twórcy nadal rozwijają produkcję, a jednocześnie Ubisoft Motion Pictures rozpoczęło prace nad kinową adaptacją.

Walka o Manhattan przeniesie się na wielki ekran i francuska korporacja nie zamierza w tym przypadku oszczędzać. Deweloperzy właśnie potwierdzili, że w opowieści wystąpią Jessica Chastain (Interstellar, Zero Dark Thirty) i Jake Gyllenhaal (End of Watch, Nightcrawler).

Dokładne szczegóły oraz materiały z planu powinniśmy otrzymać w przeciągu kilku najbliższych miesięcy, jednak aktualnie studio będzie skupiać się na promocji nadciągającego Assassin’s Creed – film trafi do kin dokładnie 21 grudnia.

Warto przypomnieć, że ta wiadomość potwierdza krążące w ubiegłym miesiącu plotki. The Hollywood Reporter donosił o prowadzonych rozmowach z Jessicą Chastain.   

Źródło: http://blog.ubi.com/division-film-announced-jessica-chastain-jake-gyllenhaal-star/

Tagi: