Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2016 17:31
Ubisoft zadba o Nintendo NX. Firma przygotowuje „niespodzianki”
974V

Ubisoft zadba o Nintendo NX. Firma przygotowuje „niespodzianki”

Francuska korporacja oficjalnie porzuciła Nintendo Wii U, ponieważ posiadacze konsoli Japończyków nie interesowali się produkcjami Ubisoftu. Firma jednak nie zamierza rezygnować ze wsparcia nowego sprzętu Big N. Na urządzenie już teraz powstają gry. 

Relacja Ubisoftu z Nintendo w przypadku Nintendo Wii U nie była łatwa. Deweloperzy zaniedbali klientów, którzy później niezbyt chętnie sięgali po pozycję Francuzów. Inaczej ma być jednak z nowym sprzętem.

Alain Corre z francuskiej korporacji potwierdził, że jego firma przygotowuje nie tylko Just Dance na Nintendo NX. Twórcy mają „inne niespodzianki”, które zostaną zaprezentowane w przyszłości. Przedstawiciel Ubisoftu nie ukrywa, że jego zdaniem marki Japończyków stale odnoszą sukces, ponieważ Nintendo ma wielkie grono fanów na całym świecie.

Taka wiadomość powinna ucieszyć sympatyków Nintendo, którzy wyczekują na oficjalną prezentację i następnie na premierę Nintendo NX. Jeśli studia third-party zadbają o nowy sprzęt, to NX może osiągnąć oczekiwany przez wielu sukces. 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/ubisoft-set-bring-new-games-nintendo-nx-console/

Tagi: Nintendo nintendo nx Ubisoft