Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.07.2016 15:31
Yooka-Laylee dostało demo. Tylko dla graczy wspierających zbiórkę
517V

Yooka-Laylee dostało demo. Tylko dla graczy wspierających zbiórkę

Zielony kameleon i jego fioletowy przyjaciel zaprezentują swoją przygodę graczom z całego świata dopiero w przyszłym roku. Jeśli wpłaciliście gotówkę na grę i nie zamierzacie tak długo czekać, to możecie zapoznać się z wersją demonstracyjną. Twórcy właśnie opublikowali specjalny „Toybox”. 

Jeszcze kilka lat temu wersje demonstracyjne były standardem i w sumie każda większa premiera była poprzedzona demówką. Teraz twórcy wycinają z pozycji małe fragmenty i za pomocą kodu zachęcają do wpłat na zbiórkach crowdfundingowych.

Nie inaczej jest z autorami Yooka-Laylee. Studio właśnie potwierdziło przygotowanie dwóch wersji demonstracyjnych – jeśli wpłaciliście około 100 zł, to otrzymacie możliwość pobiegania po małym fragmencie mapy, a za przynajmniej 180 zł sprawdzicie system walki oraz nową lokację.

Deweloperzy podkreślają, że Toybox nie jest standardowym demem. To coś na wzór „piaskownicy”, który pozwala doświadczać graczom platformowych elementów. W obu miejscówkach pojawia się sporo rekwizytów do zabawy oraz zagadek do odkrycia.

Warto jednak zaznaczyć, że demonstracyjne są dostępne wyłącznie dla darczyńców. Studio zgarnęło od graczy ponad 2 miliony dolarów i dzięki tej kwocie pozycja zostanie powiększona o kilka dodatkowych elementów. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: demo kickstarter Playtonic Games Yooka-Laylee

Nie przegap