Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2016 17:59
Na takie przyjemności czekają fani Noctisa. 10 minut dynamicznej rozgrywki z Final Fantasy XV
1159V

Na takie przyjemności czekają fani Noctisa. 10 minut dynamicznej rozgrywki z Final Fantasy XV

Zbliżamy się do wielkiego wydarzenia. Pod koniec września w końcu na rynku zadebiutuje Final Fantasy XV i z tej okazji Square Enix bardzo chętnie przedstawia pozycję szerokiej publiczności. Spójrzcie na świeżutki materiał z wersji demonstracyjnej. 

Premiera Final Fantasy XV będzie wielkim wydarzeniem. Japończycy na pewno nie przegapią okazji i jeszcze wielokrotnie zaprezentują graczom nadciągającą historię Noctisa. W grę mogli zagrać odwiedzający San Diego Comic-Con i z tego powodu możemy spojrzeć na nową rozgrywkę.

Na uwagę na pewno zasługuje dynamika akcji. Tutaj wciąż coś się dzieje, pojawiają się rywale, po chwili na ekran wskakuje olbrzym, a ekipa musi radzić sobie z tych trudnych momentach. Wygląda to naprawdę efektownie i nie mogę się doczekać, gdy pojawię się w tym miejscu. Walka w piętnastce prezentuje się bardzo przyjemnie. To ciekawe połączenie znanych systemów.

Warto zauważyć, że tytuł działa bez większych niedogodności – autorzy od kilku długich tygodni zajmują się optymalizacją. Małym problemem jest jakość nagrania, ale akurat tym razem musimy zadowolić się taką prezentacją. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy XV gameplay Square Enix