Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2016 15:32
Darksiders Remaster trafi na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Wii U
635V

Darksiders Remaster trafi na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Wii U

Gracze nadal wyczekują na trzecią opowieść Jeźdźców Apokalipsy, a nowy wydawca postanowił odświeżyć pierwszą opowieść. Wojna powróci do graczy już w październiku. 

Pierwsze plotki o Darksiders na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Wii U pojawiły się w połowie miesiąca. Na początku grę do swojej encyklopedii wrzucił serwis GameFly, ale teraz mamy już oficjalne stanowisko.

Wydawca – Nordic Games – postanowił zaoferować przygodę kolejnym graczom. Firma przedstawiła tę informację na hiszpańskich targach Gamepolis 2016. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z pozycją, to premiera ulepszonej wersji odbędzie się już 25 października.

Nie otrzymaliśmy dotychczas żadnych materiałów przedstawiających nową wersję, ale pewnie w niedalekiej przyszłości otrzymamy stosowne screeny oraz rozgrywkę. Ja pierwowzór ogrywałem jeszcze na poprzedniej generacji i serdecznie polecam – poznanie opowieści  zajmuje około 18 godzin i jedynym problemem jest zbyt długa łamigłówka zaserwowana na zakończenie przygody.

Źródło: http://wccftech.com/darksiders-remaster-announced-nordic-games/

Tagi: darksiders nordic games remaster

Nie przegap