Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.07.2016 10:08
Pokemon GO będzie stale rozwijany: nadciąga handel poksami, nowe potworki i świeże funkcje
3730V

Pokemon GO będzie stale rozwijany: nadciąga handel poksami, nowe potworki i świeże funkcje

Na San Diego Comic-Con nie mogło zabraknąć tematu Pokemon GO. Okazuje się, że tytuł dorobi się za jakiś czas nowych funkcji, m.in. opcji wymieniania się poksami.

Aktualnie twórcy próbują ogarnąć problemy techniczne gry, które dotyczą przede wszystkim serwerów, ale również takich bugów jak źle działający "radar", wskazujący błędnie odległość od poszczególnych potworków.

W następnej kolejności deweloperzy chcą wprowadzić aktualizację pozwalającą na wymienianie się Pokemonami. Funkcja ma być ograniczona do graczy przebywających w bezpośrednim pobliżu.

Niantic twierdzi, że aktualnie Pokemon GO stanowi tylko 10% tego, czym studio chce, by gra stała się finalnie. W kolejnych miesiącach i latach tytuł dorobi się nowych Pokemonów. Gracze dostaną też prawdopodobnie możliwość personalizacji PokeStopów i przekształcania ich w Pokemon Centers (dla leczenia poksów). Wzbogacone o nowe funkcje mają zostać również PokeGymy.

Wg deweloperów w grze znajduje się nadal kilka easter-eggów, które jeszcze nie zostały odnalezione.

Last but not least - autorzy ujawnili w trakcie Comic-Conu wizerunki trzech dowódców zespołów występujących w Pokemon GO. Obrazek możecie obejrzeć w galerii.

Źródło: http://kotaku.com/meet-your-pokemon-go-team-leaders-1784225797

Tagi:

Nie przegap